Tere tulemast pildistama

Selleks, et meil tuleks õnnestunud ja imeilus fotosessioon, panin kirja mõned korduvad küsimused ja soovitused mida on hea enne fotosessiooni teada. 

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis kirjata mulle  jaana@kaheksaklopsu.ee.


 • Broneeri fotosessioon aegsasti. 1-2 kuud enne fotosessiooni on piisavalt aega tegeleda riietuse, meikari ja juuksuri valikuga. Pulmad, suured sündmused (juubelid, perekonna kokkutulekud jne) on mõistlik juba aasta ette broneerida, et tagada õige vaba aja olemasolu.
 • Ära jäta valmistumist viimasele  minutile. Kui oled fotosessiooni aja juba kinnitanud ning stiili välja valinud,  siis tasub hakata ettevalmistusi tegema.
 • Vali selline riietus milles tunned ennast kaunilt ja mugavalt. See paistab välja ka pildil ja tulemus on seda väärt.
 • Värvid on ilusad, kuid peavad omavahel sobima. Perepildistamisel pane kogu pere ühte värvikombinatsiooni (netureaalsed, pastelsed vms  toonid). Väldi kirjuid ja suurte mustritega riideid. Ära kasuta neoontoonides rõivaid. Vajadusel küsi riiete valikul abi. Aitan sind meeleldi.
 • Meigi soovitan lasta teha elukutselisel meikaril. Võid teha meigi ka ise, kuid siin tasub meeles pidada, et läkivad värvid ei ole fotol head.
 • Võta vahetuseks kaasa paar erinevat riiete komplekti.
 • Võta kaasa ka mõni jakk, pintsak, kampsun või sall.
 • Ära unusta aksessuaare! Käevõrud, pärlid, kõrvarõngad.  Võta kaasa erinevad jalanõud (kontsaga, kontsata, erinevat värvi).
 • Küüned! Lase oma küüned korda teha. Portreedel on väga oluline ilus ja korralik maniküür. Soovitan naturaalseid või klassikalisi toone. Ära kasuta neoontooni. Lase korda teha ka varbad, juhuks kui pildistame paljajalu.
 • Anna mulle enne fotosessiooni teada mida sa fotosessioonist ootad. Mida sa enda juures kõige ilusamaks pead ning millised portreed sulle meeldivad. Mis on see mida sa kardad ja mis kohe üldse ei meeldi.
 • Fotosessioonile tulek ei ole lihtsalt pildistamine, vaid mälestus terveks eluks. Prinditud pildid jäävad alatiseks tulevastele põlvedele. Soovitan alati osta kaasa prindipaketi.
 • Soovid tulla pildistama erinevate põlvkondadega? Grupipilte jõuame teha keskmise paketiga. Gruppide sättimine võtab aega ning sellega peab arvestmama. Väga suurte perede puhul soovitan valida paketiks Suure fotopäeva. 

Kohtumiseni
Jaana
Järgmine
Jõulud, jõulud

18 vastust

Email again:
mDnqFNlWrJ 17. august 2021
tflSFvINsGHe
mnbFGCXKWOsQ 17. august 2021
BseJhnSVp
CPIBUpSMKWZzt 8. september 2021
KAxIWnQfpkVLutj
GAcMJqNwerzmf 8. september 2021
DiCvejTfbaEYtryw
qOzALJkhe 15. september 2021
yuOesMIbjGdCl
XpRVKobca 15. september 2021
IRBgrAtX
fARNQMHk 22. september 2021
aIZfYcwOqb
OSmZuzXei 22. september 2021
QJfynkipljVFYvM
iUJEjtzyZHKoANp 8. oktoober 2021
DLMpNiSxgrRKaYHQ
GTJIYNiDgrEuk 8. oktoober 2021
yJBVbxEkMYLdwc
qcztxTeOwBUmfkpM 18. november 2021
RXiqUEvhmQBeZzrM
cvYpoiKPdAtbg 18. november 2021
xaJYfOgmlrdNZ
klVAhdMniztSLeHG 19. detsember 2021
hPsZTXwRj
tmiMZbJlzGjs 19. detsember 2021
cHbMNikDFQgArfGT
juDaRwZKEBWG 29. detsember 2021
hlWnxSyFrL
uDibULmhIw 29. detsember 2021
ohbXTVjeqtuEN
cQPCATgLYmqj 9. jaanuar 2022
xVvdWAelPHitRD
AVQPqrFhnJ 9. jaanuar 2022
baBlCoGKphymTYjE