Vastsündinud 


Aitäh, et olete jõudnud minu veebilehele ja õnnitlen  imelise uue rõõmupalli puhul :)

Olen sulle abiks fotosessiooni igas etapis - alates vastsündinu pildistamise kavandamisest kuni ilusa seinapildi printimiseni.

Olenevalt millise paketi valite  kestab vastsündinu pildistamine ca 2-4 tundi (mini sess 1h). Pildistamise aeg sõltub sellest kuidas laps sööb ja magab.

Ideaalne aeg  vastsündinu pildistamiseks on esimesed 5-14 päeva (ideaalis 5-10 päeva),  kuid võtan pildistama kuni 7 nädalaseid beebisid.

Vanemate vastsündinutega, kui 14 päeva, tuleb arvestada, et pildistamine muutub keerulisemaks ning päris kõike enam teha ei saa. 

Parima ajal pildistamiseks tagab eelbroneering. Broneeri aeg oma beebile alates 16 rasedusnädalast. Aega broneerides tuleb tasuda broneeringutasu 35 eurot. Broneeringutasu arvestatakse maha paketi hinnast. Kõigil kellel on tehtud eelbroneering jäävad kehtima hetkel hinnakirjas olevad hinnad ja hinnamuudatused neid ei mõjuta. Broneeringu tasu ei tagastata kui klient tühistab aja (va raseduse katkemise korral).

Vastsündinu fotosessiooni saame teha ka sinu kodus. Koju tulen ainult erandkorras ning fotosessioonide hinnale lisandub 100 eurot. Kogu teostuse lepime kokku enne fotosessiooni.

Vastsündinu pildistamiseks on võimalik valida nelja  erineva paketi vahel 

Vastsündinu paketid algavad 325 eurost (vastsündinu Mini 250 eurost). 
Pakett sisaldab 20 värvilist digifaili ning igale värvilisele must-valget koopiat.

Digifailid, mis lähevad töötluseks, saate ise välja valida eeltöödeldud failide seast. Kui soov on hiljem faile juurde osta saab seda teha 9 eurot digifail. Fotosessioonid kestavad  2,5-4h 

  • PRONKS – 2-2,5h pildistame ainult beebit 325 eurot  Pronks pakett
  • HÕBE – 2,5-3h beebi koos vanematega 345 eurot Hõbe pakett
  • KULD – 3-3,5h pakett kui tulevad kaasa ka beebi suuremad õed ja vennad 375 eurot  Kuld pakett
  • MINI- 1h pildistamist 250 eurot Mini pakett

Kui pildid jäävad privaatseks, siis lisandub hinnale 30 eurot .


Olete oodatud!Pronks pakett

Hõbe pakett

Kuld pakett

Mini pakett