Lapseootus pildile

Meil oli sõbrannadega eile väike koosviibimine ja nagu ikka, naiste seltskonnas, tuli jutuks lapseootus. Rääkisime kelle kõht kõige suurem, kes oli sportlik ja kes pigem arglik. Nii me siis jõudime piltide vaatamiseni. Otsisin mis ma otsisin ühtegi ilusat pilti ma enda rasedustest ei leidnud.

Kaks naisterahvast on oma esimese lapse saanud alles paar aastat tagasi, kolm meist sünnitanud juba 22-25 aasta eest. Esimesed kaks jäädvustasid oma raseduse fotograafi juures - milline ilus mälestus. Viimastel on kodus tehtud pildikesed.

Rasedused on nii erinevad mõni sõidab veel viimasel rasedusnädalal surfilauaga teine  peab esimestest nädalatest võitlema raseduse säilimise eest. Kuid eriline ja meeldejääv aeg on see kõigile. 
Mul on kaks last poeg ja tütar. Tütar sündis 21 aastat tagasi Ida-Tallinna Keskhaiglas ja poeg 15 aastat tagasi Pelgulinna sünnitusmajas. Mõlema lapse ootuse ajal olin algusest saati kodusel  režiimil ja viimasega veel paar kuud lõpus haiglas. 

Pildialbumit vaadates ei leia ma ühtegi ilusat pilti enda rasedusaegsest ajast. Fotograafi juures ei käinud ja need ise tehtud traksidega teksades (esimese raseduse ajal oli see väga popp riitus :)) pildid on kõike muud kui ilusad. See on see millest mul on väga kahju.  Ei, ei pea olema alati pildid lendleva sabaga kleidis, kuid natuke sätitud ja korrastatud pilte igatsen praegu küll.

Isegi kui leiad, et lapseootust ei ole vaja fotograafi juures pildile panna, siis soovitan teha kodus ise ilusaid pilte. Võta abikaasa, elukaaslane või sõbranna appi ja proovi järgi. Aastate pärast on see väärtuslik mälestus.

Paar soovitust kodus pildistamiseks

  • Vaata, et sinu ümbrus oleks korras, puhas ja mitte asjadega üle kuhjatud. Taustalt tuled ise paremini esile kui ümbrus on maitsekas ja tasakaalus
  • Tee endale kerge meik. Kui sa ei oska ise töödelda, siis on hea nahavead kindlasti enne pildistamist ära katta ka fotograafi juurde minnes on soovitav enne meik teha. Lõpptulemus on seda väärt
  • Pane selga midagi mis istub hästi. Kitsad riided, plekilised või liiga laiad ei jää pildil ilusad
  • Prindi hiljem oma pildid välja. Kõvakettad võivad katki minna ja siis ei olegi mälestust enam

Miks on parem tulla stuudiosse lapseootus fotosessioonile

  • Proffesionaalne fotograaf pildistab
  • Kleidivalik stuudios
  • Taustad ja reksvisiidid on olemas
  • Juhendamine pildistamise ajal
  • Kvaliteetsete printide tellimine otse fotograafilt
  • Päris sinu oma fotosessioon kus keskmes oled Sina 
Vaata Lapseootus fotosessiooni SIIT

Eelmine
Jõulud, jõulud

10 vastust

Email again:
iqyPrbBhRXvaKtdm 30. märts 2021
FtMiIodNPHpBql
XZkdIGRcs 30. märts 2021
FldVQwZrYTxBAE
yeHqrOxbDAoX 9. aprill 2021
VyvSpErFonzPhtc
uTwjghbPrJGlY 9. aprill 2021
RKCwnyqf
oXFDdbNvMQREHG 23. aprill 2021
VsuIvqnLebMkFAm
RPutAxdIjrsOoQ 23. aprill 2021
FkiOKtCL
wIcGTVhJ 23. mai 2021
HNMKBbLitA
AmZRpjSiKIOQ 23. mai 2021
SnheJmcEQ
JHzMfcLpo 10. juuni 2021
uVxPQtYZnMyBEr
BLpaCAhgsbOvI 10. juuni 2021
ktHAqjzQwuCJB